DW Question Answer - en to fa_IR translation catalogue (245 entries)

en:  or
fa_IR: یا

en:  to submit question.
fa_IR: تا بتوانید یک سوال بپرسید

en: %1$s ago
fa_IR: %1$s قبل

en: %s day | %s days
fa_IR[0]: %s روز

en: %s second | %s seconds
fa_IR[0]: %s ثانیه

en: A new answer for "{question_title}" was posted on {site_name}
fa_IR: یک پاسخ جدید برای "{question_title}" منتشر شده

en: A new question was posted on {site_name}
fa_IR: یک سوال جدید منتشر شده

en: Add New
fa_IR: اضافه کردن جدید

en: Add New Category
fa_IR: اضافه کردن دسته بندی

en: Add New Question
fa_IR: پرسیدن سوال جدید

en: Add New Tag
fa_IR: اضافه کردن برچسب

en: Add answer
fa_IR: افزودن پاسخ

en: Add new answer
fa_IR: پاسخ دادن

en: Add or remove tags
fa_IR: اضافه یا حذف برچسب ها

en: All
fa_IR: همه

en: All Answers
fa_IR: همه ی پاسخ ها

en: All Categories
fa_IR: همه ی دسته بندی ها

en: All Questions
fa_IR: همه ی سوالات

en: All Tags
fa_IR: همه ی برچسب ها

en: All questions from
fa_IR: همه سوالات از

en: Already a member?
fa_IR: قبلا عضو شده اید؟

en: Anonymous
fa_IR: كاربر ناشناس

en: Answer
fa_IR: پاسخ

en: Answer for
fa_IR: پاسخ به

en: Answer this Question
fa_IR: به این سوال پاسخ دهید

en: Answered
fa_IR: پاسخ داده شده

en: Answered on
fa_IR: پاسخ داده شده در

en: Answers
fa_IR: پاسخ ها

en: Are you cheating huh?
fa_IR: تقلب می کنی؟

en: Are you cheating, huh?
fa_IR: تقلب می کنی؟

en: Ask Question
fa_IR: یک سوال بپرسید

en: Ask a question
fa_IR: ارسال سوال

en: Author
fa_IR: توسط

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Cancel reply
fa_IR: بیخیال

en: Captcha is not correct
fa_IR: کپچا غلط است

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Choose from the most used tags
fa_IR: استفاده از تگ های محبوب

en: Closed
fa_IR: بسته شده

en: Comment
fa_IR: دیدگاه

en: Comment content must not be empty.
fa_IR: دیدگاه نباید خالی باشد

en: Comment is missing
fa_IR: نظر وجود ندارد

en: Comment must have more than 2 characters
fa_IR: دیدگاه باید حداقل از 2 حذف تشکیل شده باشد

en: DW Q&A
fa_IR: افزونه ی پرسش و پاسخ

en: DWQA Ask Question
fa_IR: پرسیدن سوال جدید

en: DWQA Popular Questions
fa_IR: سوالات DWQA معروف

en: DWQA Questions
fa_IR: صفحه ی اصلی سوالات

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Action was failed
fa_IR: حذف نشد

en: Delete draft
fa_IR: حذف پیش نویس

en: Detail
fa_IR: توضیحات

en: Do you want to delete this answer?
fa_IR: آیا می خواهید این پاسخ را حذف کنید؟

en: Do you want to delete this comment?
fa_IR: آیا می خواهید این دیدگاه را حذف کنید؟

en: Do you want to delete this question?
fa_IR: می خواهید این سوال را حذف کنید؟

en: Draft
fa_IR: پیش نویس

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Category
fa_IR: ویرایش دسته بندی

en: Edit Question
fa_IR: ویرایش سوال

en: Edit Tag
fa_IR: ویرایش برچسب

en: Edit answer
fa_IR: ویرایش پاسخ

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email subject
fa_IR: عنوان ایمیل

en: Empty
fa_IR: خالی

en: Enter a question title
fa_IR: عنوانی برای سوال خود وارد کنید

en: Enter a valid email address
fa_IR: یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید

en: Enter your email to receive notification regarding your question. Your email is safe with us and will not be published.
fa_IR: برای دریافت اطلاع رسانی در مورد سوالتان ایمیل خود را وارد کنید. پست الکترونیک شما مخفی است و منتشر نخواهد شد.

en: Everyone can see
fa_IR: همه می توانند ببینند

en: Feed for all posts filed under %s
fa_IR: دیدن همه پست ها  در زیر زمینه %s

en: Flag
fa_IR: مشکل دارد

en: Follow This Question
fa_IR: دنبال کردن این گفتگو

en: For more information:
fa_IR: برای اطلاعات بیشتر:

en: Hello, Are you cheating huh?
fa_IR: تقلب می کنی؟

en: How to...
fa_IR: یک عنوان مناسب و کوتاه برای سوالتان انتخاب کنید

en: In Response To
fa_IR: در پاسخ به

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: Invalid Post
fa_IR: پست مشکل دارد

en: Invalid post status
fa_IR: وضعیت غیرقابل قبول

en: Latest Answers
fa_IR: آخرین پاسخ ها

en: Leave a Reply
fa_IR: دیدگاه بدهید

en: Leave a Reply to %s
fa_IR: یک دیدگاه به %s بنویسید

en: Link to
fa_IR: لینک

en: Link to answer
fa_IR: لینک این پاسخ

en: Link to comment
fa_IR: لینک این ددیگاه

en: Log In
fa_IR: ورود

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
fa_IR: شما <a href="%1$s">%2$s</a> هستید. <a href="%3$s" title="Log out of this account">می خواهید خارج شوید؟</a>

en: Login
fa_IR: وارد شوید

en: Login to submit your question
fa_IR: وارد شوید تا سوالتان را منتشر کنید

en: Missing answer ID
fa_IR: ID وجود ندارد

en: Missing id of answer
fa_IR: id پاسخ وجود ندارد

en: Missing post ID
fa_IR: ID پرسش وجود ندارد

en: Need Answer
fa_IR: بی پاسخ

en: New
fa_IR: جدید

en: New Answer
fa_IR: پاسخ جدید

en: New Category Name
fa_IR: اسم دسته بندی

en: New Question
fa_IR: سوال جدید

en: New Tag Name
fa_IR: اسم برچسب

en: Next
fa_IR: بعدی

en: No Answers found
fa_IR: هیچ پاسخی پیدا نشد

en: No Answers found in Trash
fa_IR: هیچ پاسخی در زباله دان پیدا نشد

en: No questions found
fa_IR: هیچ سوالی پیدا نشد

en: No questions found in Trash
fa_IR: هیچ سوالی در زباله دان پیدا نشد

en: Not found! Try another keyword.
fa_IR: این کلیدواژه پیدا نشد

en: Not yet a member?
fa_IR: هنوز عضو نشده اید؟

en: Number of posts
fa_IR: تعداد پست ها :

en: Only Author and Administrator can see
fa_IR: فقط نویسنده و مدیر می توانند ببینند

en: Only you as Author and Admin can see the question
fa_IR: فقط شما و مدیر می توانید این سوال را ببینید

en: Open
fa_IR: بی پاسخ

en: Or press <strong>ENTER</strong> to get more questions
fa_IR: یا کلید اینتر را بزنید تا سوالات بیشتری را ببینید

en: Overdue
fa_IR: سر رسیده

en: Parent Category
fa_IR: دسته بندی مادر

en: Parent Category:
fa_IR: دسته بندی مادر:

en: Pending
fa_IR: در انتظار برای تایید کردن پاسخ

en: Permalink to %s
fa_IR: مشاهده ی %s

en: Please
fa_IR: لطفا

en: Please add your name
fa_IR: نام خود را وارد کنید

en: Please enter your answer
fa_IR: پاسخ خود را وارد کنید

en: Please enter your comment content
fa_IR: دیدگاه خود را وارد کنید

en: Please enter your question
fa_IR: لطفا سوال خود را وارد کنید

en: Please login or
fa_IR: لطفا وارد شوید یا

en: Plugin Settings
fa_IR: تنظیمات افزونه

en: Popular Questions
fa_IR: پرسش های پرطرفدار

en: Popular Tags
fa_IR: برچسب های محبوب

en: Post Comment
fa_IR: ارسال دیدگاه

en: Post by
fa_IR: توسط

en: Post does not exist
fa_IR: این گفتگو وجود ندارد

en: Post this Question as Private.
fa_IR: این سوال را به صورت خصوصی ارسال کن

en: Posts by
fa_IR: توسط

en: Posts by %s
fa_IR: توسط %s

en: Prev
fa_IR: قبلی

en: Private
fa_IR: خصوصی

en: Private: %s
fa_IR: خصوصی: %s

en: Public
fa_IR: عمومی

en: Publish
fa_IR: ارسال

en: Question
fa_IR: پرسش

en: Question Categories
fa_IR: انتخاب دسته بندی

en: Question Category
fa_IR: دسته بندی

en: Question Meta Data
fa_IR: اطلاعات این سوال

en: Question Tags
fa_IR: انتخاب برچسب

en: Question details
fa_IR: متن سوال شما

en: Question is not valid
fa_IR: سوال درست نیست

en: Queue
fa_IR: در انتظار برای تایید کردن پاسخ

en: Re-Open
fa_IR: دوباره باز شده

en: Read
fa_IR: خوانده شد

en: Read more
fa_IR: بیشتر

en: Register
fa_IR: عضو شوید

en: Report
fa_IR: گزارش مشکل

en: Required fields are marked %s
fa_IR: کادرهای خواسته شده با %s مشخص شده اند

en: Reset Default
fa_IR: بازگشت به حالت پیش فرض

en: Resolved
fa_IR: حل شده

en: Save draft
fa_IR: ذخیره برای انتشار در آینده

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search Answer
fa_IR: جستجو در میان پاسخ ها

en: Search Categories
fa_IR: جستجو در میان دسته بندی ها

en: Search Question
fa_IR: جستجو در میان سوالات

en: Search Tags
fa_IR: جستجوی برچسب ها

en: Select a category
fa_IR: نمایش بر اساس دسته بندی

en: Select question category
fa_IR: یک دسته بندی انتخاب کنید

en: Send to
fa_IR:  ارسال به

en: Separate tags with commas
fa_IR: برچسب ها را با کامای لاتین (Shift+ع) جدا کنید

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Setup Question List Page
fa_IR: راه اندازی فهرست سوال صفحه

en: Show a list of questions that ordered by views.
fa_IR: نمایش یک لیست از سوالات که توسط نمایش ها دستور داد.

en: Show a list of questions that was ordered by views.
fa_IR: نمایش یک لیست از سوالات که توسط نمایش ها دستور داده شد.

en: Sorry, but nothing matched your filter.
fa_IR: ببخشید ولی چیزی یافت نشد

en: Sorry, but nothing matched your filter.
fa_IR: متاسفانه جستجوی شما نتیجه ای در بر نداشت . لطفا از کلمات دیگری استفاده نمایید

en: Staff
fa_IR: عضو سایت

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Status:
fa_IR: وضعیت:

en: Sticky
fa_IR: سنجاق شده

en: Sticky Question
fa_IR: سوال سنجاق شده

en: Sticky Questions
fa_IR: سوال های سنجاق شده

en: Submitted
fa_IR: منتشر شده

en: The answer link
fa_IR: لینک این پاسخ

en: The question is missing
fa_IR: سوال وجود ندارد

en: This answer was flagged as spam
fa_IR: این پاسخ یک اسپم است

en: This answer was flagged as spam.
fa_IR: این پرسش اسپم شناسایی شده

en: This answer was flagged as spam. Do you want to show it
fa_IR: این پاسخ یک اسپم است آیا می خواهید آن را نمایش دهید؟

en: This answer will be marked as spam and hidden. Do you want to flag it?
fa_IR: این پاسخ اسپم خواهد بود و نمایش داده نخواهد شد آیا می خواهید آن را اسپم کنید؟

en: This email is already registered, please choose another one.
fa_IR: این ایمیل قبلا وارد شده

en: This is the best answer
fa_IR: بهترین پاسخ

en: This post is not an answer
fa_IR: این پست یک جواب نیست

en: This question is currently awaiting approval
fa_IR: این سوال در انتظار تایید مدیریت است.

en: Time settings
fa_IR: تنظیمات زمان

en: Type your email
fa_IR: ایمیل تان را وارد کنید

en: Type your password
fa_IR: پسورد

en: Type your username
fa_IR: یک نام کاربری انتخاب کنید

en: Undo
fa_IR: بازگشت

en: Unflag
fa_IR: اسپم نیست

en: Unfollow This Question
fa_IR: دنبال نکردن این گفتگو

en: Update
fa_IR: آپدیت

en: Update Category
fa_IR: آپدیت دسته بندی

en: Update Tag
fa_IR: آپدیت برچسب

en: Upload
fa_IR: آپلود

en: User Registration was disabled.
fa_IR: عضویت غیرفعال شده

en: View
fa_IR: بازدید

en: View Answer
fa_IR: نمایش پاسخ

en: View Question
fa_IR: نمایش سوال

en: View all posts filed under %s
fa_IR: نمایش تمام پرسش های %s

en: View previous comments
fa_IR: مشاهده ی نظرات قدیمی

en: Vote
fa_IR: امتیاز

en: Vote Down
fa_IR: امتیاز منفی

en: Vote Up
fa_IR: امتیاز مثبت

en: What
fa_IR: چی

en: Widget title
fa_IR: عنوان ابزارک

en: Write a reply...
fa_IR: یک دیدگاه بنویسید

en: You can ask question
fa_IR: شما می توانید سوال بپرسید

en: You can't post comment
fa_IR: شما نمی توانید دیدگاه بدهید

en: You do not have permission to delete this question
fa_IR: شما نمی توانید این سوال را حذف کنید

en: You do not have permission to submit answer.
fa_IR: شما نمی توانید پاسخ بدهید

en: You do not have permission to submit question.
fa_IR: شما نمی توانید سوال بپرسید

en: You do not have permission to view answers
fa_IR: شما نمی توانید پاسخ ها را مشاهده کنید

en: You do not have permission to view questions
fa_IR: شما نمی توانید سوال ها را ببینید

en: You need an account to submit question and get answers. Create one:
fa_IR: شما باید در سایت عضو باشید تا بتوانید سوال بپرسید. لطفا یک حساب بسازید:

en: You voted for this
fa_IR: شما قبلا امتیاز داده اید

en: Your email address will not be published.
fa_IR: ایمیل شما منتشر نمی شود

en: Your question
fa_IR: عنوان سوال شما

en: Your question has been submitted and is currently awaiting approval
fa_IR: سوال شما ارسال شده است و در انتظار تایید توسط مدیریت است.

en: Your question must be at least 2 characters in length
fa_IR: سوال شما باید حداقل 2 حرف داشته باشد

en: [{site_name}] You have a new comment for answer
fa_IR: یک دیدگاه در پاسخ شما داده شده

en: [{site_name}] You have a new comment for question {question_title}
fa_IR: یک دیدگاه در سوال {question_title} داده شده

en: about %s hour | %s hours
fa_IR[0]: %s ساعت

en: about %s min | %s mins
fa_IR[0]: %s دقیقه

en: answer | answers
fa_IR[0]: پاسخ

en: answered
fa_IR: پاسخ

en: asked
fa_IR: پرسیده شد

en: asked by
fa_IR: پرسیده شده توسط

en: days
fa_IR: روز

en: follow
fa_IR: دنبال کردن

en: following
fa_IR: دنبال شده

en: here
fa_IR: اینجا

en: hide
fa_IR: مخفی

en: hours
fa_IR: ساعت

en: on
fa_IR: در

en: show
fa_IR: نمایش

en: tag 1, tag 2,...
fa_IR: برچسب ها را با Shift+ع جدا کنید

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
fa_IR: دسته بندی

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
fa_IR: برچسب ها

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
fa_IR: دسته بندی

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
fa_IR: برچسب

en: to Submit Answer
fa_IR: تا بتوانید پاسخ بدهید

en: unfollow
fa_IR: دنبال نکردن

en: view | views
fa_IR[0]: بازدید

en: views
fa_IR: بازدید

en: vote | votes
fa_IR[0]: امتیاز

en: voted
fa_IR: امتیاز
